Produkty

manuální lisovací nářadí

manuální lisovací nářadí

V rámci sortimentu manuálního nářadí nabízíme mechanické nářadí v řadě D a v řadě E („Miniforce“). Unikátní řada „Miniforce“ posunula komfort manipulace s nářadím o úroveň výše, a to díky tomu, že je z ergonomického hlediska dokonale přizpůsobena uživateli a současně má minimální požadavky na tlak potřebný k zalisování.

 

Řada „Miniforce“ typu C  přirozeným způsobem redukuje obsluhou vynakládanou námahu prostřednictvím prodloužených rukojetí, které umožňují snadné obouručné uchopení nářadí.

 

Kompletní sortiment profesionálního mechanického a hydraulického nářadí Elpress disponuje plně uzavíracím systémem („full closure“), který neumožňuje předčasné ukončení lisovacího cyklu, což je zárukou profesionálního a kvalitního výsledku lisovacího procesu.

 

Ke každému manuálnímu lisovacímu nářadí řady D a E („Miniforce“)  je vydán individuální certifikát. Zde jsou uvedeny údaje o síle potřebné k dokončení lisovacího cyklu a světlosti lisovacích lůžek měřené za úplného dovření čelistí. Součástí sortimentu je kalibrační hrot ESAQ, pomocí kterého lze jednoduše a rychle zjistit případné opotřebení čelistí.


Manualni naradi
manualni naradi Miniforce G