Products

about us


Společnost Elpoco s. r. o., založená v roce 2006, se zabývá obchodní činností v oblasti elektrokomponentů. V této oblasti se řadí mezi výhradní zástupce zahraničních dodavatelů pro český trh s více jak desetiletou zkušeností v oboru. Největší procento zákaznické základny tvoří čeští odběratelé. Zprostředkované produkty jsou však exportovány do zemí EU i na africký kontinent.

(export - Slovensko, Polsko, Finsko,Velká Británie, Egypt)

Vize

Vizí společnosti Elpoco je být vnímána jako přední dodavatel a distributor v oblasti elektrokomponentů na českém trhu. Její snahou je dosahování maximální možné spokojenosti zákazníků prostřednictvím týmové spolupráce, nabídkou kreativních řešení a nepřetržitého zlepšování služeb.

Mise

Elpoco s. r. o. na trh uvádí vysoký standard formou kvalitních produktů, které jsou důsledně dodávány dle požadavků jejích zákazníků.

Cíle

Našimi cíli je, ve spolupráci s odběrateli, neustálé zlepšování služeb na základě uspokojování požadavků, udržování si stávajících zákazníků a další rozšiřování odběratelské základny. Neméně pak vytváření vzájemně prospěšných a fungujících vztahů prostřednictvím těsné spolupráce s dodavateli.

V souladu s předchozími být konkurenceschopný v oblasti našeho působení.